• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sesja ślubna szczecin, kogo polecicie ?

sesja ślubna szczecin, kogo polecicie ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie bardzo wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

mack

Posty: 1

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, wobec tego należałoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej istotne.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Każdy ma inny gust, jeżeli chodzi o fotografie, dlatego trzeba sprawdzać inne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, jaka w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

TomekK

Posty: 2

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Odpowiednio to było ich dwóch, zatem żadna nadzwyczajna chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym niezmiernie nam zależało.

weteran6

Posty: 8

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

Jasio234

Posty: 3

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

kLIMERRRR5

Posty: 4

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo różne. Jeżeli trafimy na kogoś, kto profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas sporo propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Yuri20

Posty: 6