• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

obchod A-PIHP

obchod A-PIHP

Dostarczamy odczynniki chemiczne w przestrzeni międzynarodowej, również do Polski. Nie obsługujemy jedynie rynku USA. Realizujemy duże zamówienia laboraotryjne na hex-en, 4-cmc, 3-mmc oraz 3-cmc. Proponujemy niewielkie lub duże ilości odczynnika chemicznego w zależności od konkretnego zapotrzebowania. Wszystkie RC pochodzą z wartościowego źródła. Nie dostarczamy związków bez wcześniejszej analizy laboratoryjnej potwierdzającej jakość. Gwarantujemy bezpieczne przesyłki, terminowe, jasny regulamin zgodny z prawem międzynarodowym.

obchod 4-CMC

Jasio234

Posty: 4

 
.

dof77

Posty: 11