• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ubezpieczenie podróżne online, poszukuję

ubezpieczenie podróżne online, poszukuję

Nie wiem, jakie wybrać ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny. Propozycji jest wiele i trudno się w tym wszystkim odszukać.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Według mnie brak ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdy to szaleństwo. Kosztuje to grosze, a mamy sto procent pewność, iż jeśli coś się stanie to nie sięgną do naszej kieszeni. Porządne ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie.

sprinter5

Posty: 6

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

Yuri20

Posty: 4

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

strusiek

Posty: 3

 
My zawsze szukamy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenia-podrozne/. Maja tutaj dokładne opisy i najlepsze oferty.

tveros34

Posty: 7

 
Mnie zawsze dziwi, iż ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, natomiast już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, natomiast to ryzyko jest niesłychanie kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Marioleczka

Posty: 3

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo gigantyczne. Nie pożądane byłoby zastanawiać się czy wydać dwieście pln na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o dużo wyższe.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo duże. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o wiele wyższe.

Klara323

Posty: 4