• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pościel bawełna satynowa 160x200, polecicie sklep ?

pościel bawełna satynowa 160x200, polecicie sklep ?

Słyszałam o czymś takim jak prześcieradła z gumką 200x220. Czy jest to dobry wybór, a jeśli tak to dlaczego? Proszę jeszcze o informację która jest na ogół cena za taki produkt w sklepach stacjonarnych.

Ventooo1

Posty: 1

 
Hej, jeśli chodzi o pościel bawełnianą satynową 200x220 to wydaje mi się, że zdecydowanie najlepszym wyborem jest kupowanie przez Internet. Wówczas wybór jest największy.

nemiasty

Posty: 4

 
Jeśli decydujecie się na pościel 140x200 to pamiętajcie, aby kupować ją tylko i wyłącznie z odpowiednimi certyfikatami. Będzie to o sporo lepsze rozwiązanie.

Grabow12

Posty: 3

 
Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób chce kupić pościel bawełnianą satynową 200x220 przez Internet. Raczej nie jest to łatwy wybór, bo sklepów jest bardzo dużo. Jednym z polecanych przeze mnie jest ten: https://posciel-sklep.pl/posciel-satyna-bawelniana-132.

TomekK

Posty: 3

 
Ostatnio zamówiłam przez Internet prześcieradła z gumką 200x220. Muszę przyznać, że był to według mnie bardzo dobry wybór. Można spać w komfortowych warunkach, a co więcej ich rozkładanie jest łatwe.

Grabow12

Posty: 2

 
Ostatnio moja pościel satyna bawełniana 200x220 poszła do doświadczonej pralni. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie doskonalsze rozwiązanie niż samodzielne pranie w domu.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Wiem, że śpię dość niespokojnie, więc ostatnio kupiłam prześcieradło z gumką 200x220. Był to naprawdę dobry wybór, bo od tamtej pory nie mam problemu ze ściągającym się z rogów prześcieradłem, dzięki czemu jestem w stanie bez problemu przespać całą noc.

Nikuś23

Posty: 2

 
Ostatnio zdecydowałem się na zakup antyalergicznej kołdry 200x220. Muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Od momentu zakupu mam tak naprawdę spokój z alergią w nocy i mogę spokojnie przespać całą noc.

JasioJasio

Posty: 2

 
Ostatnio zdecydowałam się na zakup pościeli bawełnianej satynowej 200x220. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona, natomiast dość mocno rzuca się w oczy. Zapewne nie będzie odpowiadało to każdemu, gdyż niekiedy zbyt jaskrawe kolory zapobiegają sen. Wobec tego należałoby zastanowić się nad tym jeszcze przed zakupem.

Grabow12

Posty: 4

 
Kilka dni temu w sklepie stacjonarnym zakupiłam pościel satynową bawełnianą 160x200. Mogę szczerze przyznać, że był to naprawdę dobry wybór, ponieważ jest ona bardzo wytrzymała co może mieć znaczenie w przypadku osób, które śpią jakoś niespokojnie.

pawel253

Posty: 2