• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

System do rejestracji urlopów, jaki ?

System do rejestracji urlopów, jaki ?

Cześć. Czy e-delegacje będą rozwiązaniem, jakie dobrze sprawdzą się w licznej firmie? Problematyczną kwestią jest dzisiaj dla nas ogrom papierkowej roboty związanej z ich rozliczaniem.

dariuszzz

Posty: 18

 
Niedawno zacząłem wykorzystywać program do tworzenia harmonogramów pracy, który zaoferowała mi firma http://www.technology.poznan.pl.

Spodobała mi się ich oferta, bo zwyczajnie była „skrojona na miarę” czyli dostosowana do moich indywidualnych potrzeb. Koszt wdrożenia programu wcale nie był przesadnie wysoki.

Kidi

Posty: 20

 
W mojej firmie praktycznie każdy pracownik „uzbiera” poprzez miesiąc zupełnie inną liczbę godzin. W związku z tym niezmiernie praktycznym rozwiązaniem jest program do rejestracji czasu pracy. To dość nowy sposób, który postanowiłem wykorzystać dwa miesiące temu, gdy nastąpiło jego wdrożenie. Póki co jestem zadowolony, a co dalej? Zobaczymy :)

vokalek

Posty: 25

 
Byłem pod wrażeniem korzyści, jakie jest w stanie przynieść przedsiębiorcy system e-urlopy.

Niedawno jego szanse prezentował mi znajomy właściciel firmy, a teraz ja zastanawiam się póki co nad wdrożeniem identycznej funkcjonalności, jaka jest praktyczna.

seniorek6

Posty: 13

 
W przeszłości miałem wątpliwości czy w mojej firmie potrzebny jest program do planowania urlopów. Teraz pozbyłem się ich, ponieważ moje przedsiębiorstwo rozrosło się do nadspodziewanie dużych rozmiarów. Obecnie planowanie urlopów to wręcz obowiązek, ale proste zadanie.

apepsi1983

Posty: 23

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w którym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie bardzo przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć ilość pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Naprawdę takie możliwości pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie bardziej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

Radziuniek

Posty: 23

 
Znajomy przedsiębiorca niedawno na własnym przykładzie zaprezentował mi możliwości systemu e-deklaracje. Byłem zachwycony, bo program rozwiązałby wiele kłopotów, z którymi pod względem logistycznym zmagają się na co dzień moi pracownicy. Póki co zastanawiam się nad wyborem firmy.

ktośśś3

Posty: 23