• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Elektroniczne delegacje gdzie znajdę?

Elektroniczne delegacje gdzie znajdę?

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Warto w nie zainwestować?

dabuchus56

Posty: 12

 
U nas pracownicy bardzo w wielu przypadkach elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Złoty

Posty: 17

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

sgm56

Posty: 18

 
Przy takiej wielkiej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, jakie przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

Totek

Posty: 28

 
Zakładom, jakie zamierzają kupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niesłychanie zadowoleni.

Rodon22

Posty: 18

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

ciopix

Posty: 16

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko znakomite narzędzie dla działów organizacyjnych, niemniej jednak przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie znaczące dane o terminach swoich urlopów.

Morchepl

Posty: 24

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

karmelaniolek

Posty: 24

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

Wygodniś22

Posty: 18