• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

długopisy reklamowe, sprawdzony sklep ?

długopisy reklamowe, sprawdzony sklep ?

Poszukuje sklepu, a może nawet producenta gadżetów reklamowych przez Internet. Firma powinna być bardzo dobrze przygotowana z ofertą. Niska cena nie jest najważniejsza, ale bardziej zwracam uwagę, na jakość materiałów.

Bryzyt1

Posty: 1

 
Propozycji w internetowych sklepach jest tak dużo, że trudno będzie się na coś od razu zdecydować. Wiem, bowiem sam szukałem gadżetów reklamowych i kilka dni mi to zajęło.

Rakewo

Posty: 2

 
Raczej nie ma kłopotów ze znalezieniem ofert z oryginalnymi gadżetami reklamowymi, zatem iż mamy Internet. Poświęcamy troszkę czasu, a odszukamy dokładnie to, czego szukamy. Oferty są dokładnie opisane. Mnie pomogło to, iż mamy kategorie jak długopisy i podkategorie jak plastikowe czy metalowe. Tak działa w sklepie wszystko.

Jajcar4

Posty: 4

 
Oferty z tanimi smyczami reklamowymi znalazłem tutaj https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/smycze-reklamowe.html. Nie wiem czy to jest dobra oferta, dlatego sprawdźcie sami. Nie zamawiam takich gadżetów, ale akurat na coś takiego udało mi się przypadkowo natrafić.

iDoRy

Posty: 5

 
Do tej pory korzystałem tylko ze smyczy reklamowych i naprawdę jest to przydatne. Gdybym prowadził własną firmę to zapewne właśnie w takie gadżety bym zainwestował. Są tanie, a do tego mnóstwo ludzi z nich, na co dzień korzysta. Wybrać można różne rodzaje smyczy, dlatego warto sobie to dokładnie sprawdzić.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to jedni takie gadżety chętnie rozdają swoim klientem. Nawet na ulicy można dostać długopisy czy kalendarzyk. Inni zamawiają takie gadżety do swoich sklepów i je sprzedają. Widać, że można na tym dużo zyskać.

strusiek

Posty: 3