• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

profile aluminiowe do taśm led

profile aluminiowe do taśm led

Pytanie do ludzi, którzy korzystają z żarówek Ledowych! Jak oceniacie? Są lepsze niż tradycyjne? Gdzie zamawiacie takie rzeczy?

sgm56

Posty: 18

 
Powiem Ci, że się w hurtowniach tego typu nie orientuję, nigdy nie miałem potrzeby, żeby kupować większe ilość żarówek itp. W każdym razie – powodzonka!

ewu1u01

Posty: 24

 
Z tego co wiem, to największą hurtownią takich rzeczy w mieście jest Premium Lux, nie wiem czy ich kojarzysz? Mają sklep na Bartyckiej. Tutaj mi się zdarzyło już kilka razy coś do domu kupić i nie narzekam, zwłaszcza ceny mają ciekawe ;) Na stronie www.premiumlux.pl jest cały asortyment wypisany, można sobie porównać z ofertą innych sklepów.

Bezi22

Posty: 17

 
Z tych hurtowni w okolicy, które znam to najlepsze wrażenie robi firma Premium Lux. Można kupować online, przez www.premiumlux.pl albo do nich podjechać na Bartycką. Obsługa sympatyczna, przejrzyste warunki. Polecam ;>

lary0071

Posty: 19

 
Słyszałem o jakiejś dobrej hurtowni oświetleniowej gdzieś na obrzeżach, ale dokładnie sobie ich nazwy nie przypomnę. Z tego co wiem, to gdzieś w okolicach Łomianek mają siedzibę...

E-GOista

Posty: 15

 
Jak dla mnie światło z diod Ledowych jest o wiele przyjemniejsze do życia, niż ze zwykłych żarówek. Różnicę widać, jak się najpierw wkręci jedną żarówkę, a później po chwili porówna z tą drugą.

dof77

Posty: 22

 
Jest trochę szmelcu na rynku, jeśli chodzi o LED. Trzeba uważać, żeby się nie wkopać. Paru moich znajomych myślało, że kupiło LED do domu, a to były halogeny ;P

Cyc23

Posty: 26

 
Specem od ledów nie jestem, w zasadzie kupowałem ostatnio pierwszy raz w życiu, ale coś tam mogę powiedzieć. Sklep to znalazłem poprzez kolegę, który mi polecił stronę www.premiumlux.pl. On już od nich długo kupuje i rekomendował. Same żarówki bardzo fajne, nie nagrzewają się, po tym poznać że to LED a nie jakaś tandeta udająca LED.

Kazioczek

Posty: 17

 
Duży wybór oświetleniowych rzeczy mają na portalu www.premiumlux.pl. Taśmy, żarówki, oprawy, zasilacze...no jest tego trochę. To bezpośredni importer ledów, dostawy starają się robić w ciągu 24 godzin, tak szybko jak tylko to możliwe.

tomalix

Posty: 20

 
Ja to kupuję aktualnie od jednej hurtowni, ale nie do końca jestem zadowolony ze współpracy, więc chętnie bym znalazł kogoś bardziej profesjonalnego i może tańszego ;) Także będę tutaj zaglądał.

pawel253

Posty: 15