• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wizytówki kaszerowane

Wizytówki kaszerowane

Cześć Kochani! Razem z narzeczonym planujemy ślub. Czy możliwy jest druk zaproszeń metodą letterpress?

graaażyna

Posty: 13

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały rzeczywiście bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, iż zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

gregBard

Posty: 13

 
Ja niesłychanie cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, iż jak cię widzą, tak cię piszą. Wobec tego do własnej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Zamiast tego są trwalsze od normalnych.

Puch23

Posty: 18

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

namok

Posty: 14

 
O zaletach, jakie posiada lakier UV, dowiedziałem się podczas ubiegłorocznych targów. Wystawialiśmy się z firmą na powietrzu i pomimo deszczowej pogody nasze lakierowane materiały nie uległy zamoczeniu.

nemiasty

Posty: 22

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, iż wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym niezwyklej cieszy mnie fakt, iż coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

Klaudi

Posty: 22

 
Od dawna kręciły mnie metody drukarskie. Dzięki stronie http://lakieruv.firmynablogu.biz.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

Bezi22

Posty: 14

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, że zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

Klakierek56

Posty: 20

 
Metoda letterpress nie jest wcale nowym odkryciem. Ale to prawda, że korzysta się z niej dopiero od niedawna. Pierwszy raz zetknąłem się na zaproszeniach komunijnych od mojej bratanicy. Spodobały mi się i zrobiłem sobie na taki styl firmowe wizytówki.

Hihi_WWW

Posty: 14