• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

Da się poznać kogoś z ogłoszeń towarzyskich? Chodzi mi o kobietę do trzydziestu lat. Chciałbym z nią miło spędzić czas.

jarossse

Posty: 4

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, iż naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

Klara323

Posty: 4

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, zatem wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odszukać kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Wielokrotnie sam korzystam, wielokrotnie polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, lecz również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Radziuniek

Posty: 23

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, ale trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, ale teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Nikuś23

Posty: 3

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niezmiernie zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Lubię poznawać nowych osób. To, zatem korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, jakie są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, iż spotkam się z osobą ze fotografie. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Grabow12

Posty: 4

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, natomiast jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to faktycznie dokładnie sprawdzać.

Jasio234

Posty: 5