• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

księgowość katowice

księgowość katowice

Witam serdecznie. Jako początkujący przedsiębiorca chciałbym skonsultować z Wami to, ile kosztuje Was księgowość Katowice? Chcę porównać moje wydatki.

apepsi1983

Posty: 11

 
Przyznam szczerze, że przerosła mnie rejestracja spółek z o.o., więc postanowiłem powierzyć to obowiązek specjalistom, z czego jestem niezwykle usatysfakcjonowany.

labuh

Posty: 12

 
Zawsze rejestracja spółek z o.o. było dla mnie gigantycznym wyzwaniem, jednak z pomocą tej firmy: http://biuro.investum.pl/cennik.php zrealizowałem wszystkie zadania bez najmniejszego problemu. Stąd moja rekomendacja tego biura rachunkowego.

Black_Riot

Posty: 14

 
Znam kogoś, dla kogo rejestracja spółek z o.o. to błahostka, gdyż zna ten temat od podszewki. W razie zainteresowania - mogę podrzucić Wam namiary :)

nemiasty

Posty: 23

 
Szukając najlepszego biura rachunkowego Mikołów zwróćcie uwagę na to, aby posiadało ono właściwe ubezpieczenie, które będzie gwarantowało bezpieczeństwo dla Waszej działalności gospodarczej :-) Moim zdaniem to absolutna podstawa.

bezi2

Posty: 11

 
Wybrałem biuro rachunkowe Ligota, któremu bardzo odpowiadało, abym wszystkie dokumenty wysyłał za pomocą poczty elektronicznej. To wygodne.

karmelaniolek

Posty: 24

 
Po założeniu firmy zdałem sobie sprawę, iż będzie mi potrzebna księgowość katowice. Na szczęście szybko znajomy zarekomendował mi firmę, która sprawdziła się w stu procentach.

Snaco

Posty: 20