• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Dobra pizza Ostrowiec, gdzie ??

Dobra pizza Ostrowiec, gdzie ??

Mam nadzieję, że polecicie jakąś pizzę z Ostrowca. Ostatni nieźle się nacięliśmy na surowego placka.

ciopix

Posty: 9

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym niezwyklej, iż miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki którym traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

jpyzio

Posty: 27

 
Jeśli chcecie zasmakować czym faktycznie jest burger, polecam ten lokal w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Tu nigdy nie ma lipy, a świeże produkty masz gwarantowane. Mega wyżerka, o jakiej marzy się każdemu, przede wszystkim wieczorkami:) Polecam, musicie tam przyjść.

dof77

Posty: 10

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, iż ceny będą się trzymały na tym poziomie przez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową gigantyczna pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę oczywiście smacznego.

sgemino

Posty: 18

 
Koniecznie muszę wybrać się w takim układzie na tę pizzę w Ostrowcu. Nawet nie wiedziałam, że mają takie dobre ceny. Trzeba to wszystko sprawdzić na własnym żołądku. Swoją drogą lokal mam pod nosem, a szukam nie wiadomo gdzie:)

truskaweczka123

Posty: 21

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat porządnej pizzy w Ostrowcu. Nie bardzo też gustuję w takim repertuarze:) Niemniej jednak od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeżeli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała sięgnąć z mobilnej oferty do domu?

Kirrin45

Posty: 17

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

Grabow12

Posty: 22

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem niezwykle dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za rzeczywiście niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

misiapysia

Posty: 16

 
Nie biadolcie, z dostawą pizzy w Ostrowcu nie jest jeszcze tak źle. Jakoś nigdy nie spotkałam się, żeby czekać w nieskończoność. Owszem bywa tak, że w weekend pizza nie przyjeżdża w porę i nie jest tak ciepła, jakby się chciało, ale zawsze można ją przecież podgrzać. Jak dla mnie nie trzeba robić z tytułu dostawy pizzy takich problemów. Taka ich praca, a głodnych przybywa:)

eGall

Posty: 27