• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pizzeria w Ostrowcu, polecicie coś?

Pizzeria w Ostrowcu, polecicie coś?

Witam.

Czy możecie polecić jakiś lokal, w którym pizza w Ostrowcu jest zdecydowanie najlepsza?

dof77

Posty: 10

 
Niesłychanie długo czytałem wypowiedzi w tym temacie, aby wiarygodnie ocenić, która pizzeria w Ostrowcu będzie w stanie spełnić moje oczekiwania.

Niesłychanie zainteresowały mnie te lokale, które za darmo proponują dowóz, a zarówno uwzględniają możliwość przygotowania pizzy na grubym cieście. Lubię zarówno promocje, a więc dodatkowego plusa mają te pizzerie, które je regularnie organizują.

Robuś

Posty: 12

 
Przyznam szczerze, że niektóre pizzerie w Ostrowcu oceniam w szczególności po tym, ile wynosi czas dostawy, ponieważ jakość ich pizz jest bardzo porównywalna, tak jak i ceny.

Dostawa pizzy w Ostrowcu zwyczajnie potrafi zająć maksymalnie 30 minut od zamówienia, ale zdarzają się momenty (przede wszystkim w weekendy wieczorem), gdy trzeba czekać nawet… 2 godziny!

Wegierek86

Posty: 20

 
Zawsze miałem jedną sprawdzoną pizzerię w Ostrowcu, którą odwiedzałem regularnie. Niedawno postanowiłem sprawdzić ofertę wszystkich pozostałych pizzerii, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Odkryłem także kilka ciekawych lokali, o których wcześniej istnieniu nie wiedziałem lub po prostu słyszałem wyłącznie negatywne opinie, które były bezpodstawne.

mack

Posty: 19

 
Częstokroć odwiedzam to miasto, aby wybrać się na burger w Ostrowcu. Przyznam szczerze, iż istnieje kilka lokali, jakie naprawdę zadowoliły mnie jakością serwowanych dań. Mam nadzieję, że jeszcze w przyszłości będę miał okazję odwiedzić lokal z burgerami w Ostrowcu.

raptofil

Posty: 13

 
Z mojego doświadczenia dodam, iż powinniście zwracać uwagę na to, aby burger w Ostrowcu posiadał mięso, które jest w 100% wołowiną. To będzie zarówno gwarancja smaku, jak i tego, że Wasz posiłek będzie w pewnym stopniu zdrowy i naprawdę pożywny :)

joziq34

Posty: 22

 
Do niedawna nie wiedziałem, że istnieje tak tania pizzeria w Ostrowcu, która robi taką wyśmienitą pizzę. Mówię w tym przypadku o ofercie pizzerii http://www.mobilnapizza.pl, jaką wszystkim serdecznie polecam.

Naprawdę niewielkim kosztem idzie się najeść naprawdę pyszną pizzą :)

Tatusiekk

Posty: 14

 
Długo szukałem dobrej pizzy w Ostrowcu, aż w końcu trafiłem na to forum dyskusyjne, które rozwiało moje wszelkie wątpliwości w tym zakresie.

Teraz waham się pomiędzy dwoma lokalami, które mają u Was najwyższe notowania i zlokalizowane są w naszym mieście.

miga

Posty: 19

 
Do tej pory w życiu najsmaczniejszy burger w Ostrowcu udało mi się zjeść 2-3 lata temu. Niebawem przymierzam się do ponownego odwiedzenia tego samego lokalu, w którym mi go zaserwowano. Mam nadzieję, że jeszcze istnieje, bowiem w przeciwnym razie się mocno rozczaruję :)

arko1916

Posty: 20

 
Wielokrotnie słyszałem o tym, iż dobra pizza w Ostrowcu dostępna jest w mnóstwo lokalach.

Kierując się tą opinią poszedłem do pierwszej lepszej pizzerii i na szczęście spełniła moje oczekiwania. Niesłychanie znacznym zaskoczeniem był fakt, że za darmo mogłem wybrać puszyste ciasto, co jest naprawdę rzadkością wśród lokali gastronomicznych.

truskaweczka123

Posty: 21